הרצאות וסדנאות

1/3

 

חיים באנרגיות גבוהות
להיות אישה שמחה, חלום או מטרה ראויה? מהם החסמים המרכזיים שמונעים מאיתנו לחוות שמחה? וחמשת העקרונות לחיים באנרגיות גבוהות.

התנהלות אפקטיבית בזמן
לאן בורח הזמן שלנו? למה לא תיכנון זמן? מהי פרואקטיביות? על שאלות אלו ועוד אענה בליווי סיפורים ודוגמאות. כל משתתף יצא עם ידע חדש וכלים זמינים ומעשיים בשביל להרגיש מוביל ולהנהיג את חייו.

מבחן התשוקה
מה ההבדל בין צריך לבין רוצה? חיים שלמים כמעט. בסדנת “מבחן התשוקה” נלמד כלי פשוט ומהיר לגילוי הרצונות שלנו כרגע. זיהוי הרצון וההתכוונות אליו מאפשרת לאנרגיית החיים שלנו להיות נוכחת ולהניע אותנו עם כוחות ושמחה קדימה.

יצירת לוח חזון
הייתם רוצים לראות את חלומותיכם ברגע שאתם פוקחים את העיניים? ואיך דבר זה “עובד”על תת המודע? בסדנא זו נלמד וניצור קולאז’ שכל כולו מורכב מפשטות רצונותינו ומטרותינו. ההכנה והתוצאה מביאה איתה שמחה ,סיפוק והגשמה.

מינוף שיחות אישיות
לצוותי מורים, רכזים והדרכה, הורים, וכל העוסק ביחסי אנוש. מהם חמשת המפתחות שאם נשתמש בהם, סיכויי השיחה להצליח? מהו הדבר שיכשיל שיחה מראש, ואילו שאלות יאפשרו שיח פתוח ומעמיק יותר.

הרצאות וסדנאות למגוון קהלי יעד, צוותי מורים ועבודה, מנהלים, כנסי נשים וקהילה בנושאים שונים.

הרצאות סטריפ.jpg
הרצאות חדש 1 (1).jpg

לפרטים נוספים על הרצאות וסדנאות

תודה רבה! אחזור אלייך בהקדם

תמר נזרי העבירה לנו בחורף שעבר סדרה של 5 מפגשים בנושא *מנהיגות נשית* . כל פגישה הייתה עולם ומלואה. זה היה סוג של קאוצ'ינג בחיי היום יום של האשה. הנשים למדו תהליכים כדי להגיע לתובנות ברורות ולמימוש עצמי בדרך חיובית ומיטבית. כל מפגש חידש משהו חדש. אני חייבת לציין שבכל מפגש האולם היה מלא מקיר לקיר בנשים מכל גווני הקשת ומכל הגילאים. תמר ידעה להכיל את כולן בחן, ברוגע הפנימי שלה ובחיוך הרחב והכובש שלה והיא ידעה לתת הדגשים לכל אחת ואחת. אני ממליצה בחום רב.


שרי, רכזת קהילה

המלצות על הרצאות וסדנאות של תמר 
 

כל שנה אנחנו מגיעות עם השישסטיות שלנו לפגוש את תמר במהלך סמינריון בנושא אמונה, התמודדות בדרך וצמיחה ממשברים. בחיוך גדול ומבט מאיר בעיניים, בעומק, באצילות וברהיטות תמר הפגישה אותנו עם הסיפור האישי של הגירוש בעמונה ודרכו נפגשים עם גודל של כוחות, של בחירה בחיים, של היכולת להיות "שחקנית במגרש" ולפעול בתוך המציאות, איך נופלים, מקווים וקמים מחדש.
השיחה שוזרת בתוכה אבני דרך, כלים, ותורות חיים ונותנת מענה לקושיות שצפות דרך המסע שלה ומסע חיינו. זו שיחה משמעותית מאוד שפותחת ונותנת השראה לעשות איתה אח"כ עיבוד פנימי ותהליך.
אנחנו חוזרות כל שנה מחדש..


(אולפנת רגבים בגולן, שישית)

1/2