אימהות מנהיגה בימי קורונה

תקופת הקורונה- אתגר לאימהות

בית. עבודה. קורונה. חגים. שיגרה. ילדים. מריבות . תיסכולים.

"בגל הראשון היה מדהים עם הילדים בבית. זה הפתיע אותי. אולי הנקיונות לפסח, הייתה איזו התרוממות רוח באוויר, כולם הרגישו שקורה כאן משהו גדול. בגל השני כבר היה קשה. הבידודים, החום, החופש. ועכשיו אני רק רוצה לברוח. מיציתי. מיציתי ממש"

אצל לא מעט נשים, האימהות היא לא פשוטה. היא מאתגרת. מבלבלת. מוציאה מאיתנו שדים שלא ידענו שנמצאים בנו. "זה כל כך מתסכל, בחוץ אני יודעת להתנהל מצוין, אני עניינית ובעין טובה, מתקתקת ומפרגנת, מה יוצא ממני בבית? מסכנים הילדים שלי"

לפעמים התחושה היא שאין לי כלים. אני פשוט לא יודעת מה לעשות. ללכת לעוד סדנא? לעולם לא אסיים להשתפר?

דווקא בתקופה כזאת, שיש הרבה אי וודאות באוויר, הקורונה, הממשלה, וכל ההשלכות הנובעות מכך. חלק מאיתנו אבדו את עבודתן, הילדים שבבית במתווה זה או אחר.

וגם הילדים מרגישים זאת. יותר מתח, יותר מריבות, לפעמים התחושה היא כשל סמרטוט סחוט.

"דיייייי!"

 במחיר של 69 ש"ח בלבד

איך זה עובד:

לאורך תקופה של חודש ימים אני שולחת אלייך פעם בשבוע במייל, קישור למפגש המצולם (באורך של כ 20 דקות).

לצפייה בזמן שמתאים לך, במקום שמתאים לך. כדי שתוכלי לתרגל איתי את התרגילים. לרשום לעצמך נקודות חשובות תוך כדי צפייה או לחזור ולצפות בו כמה פעמים שתרצי.

 

להיות המנטורית של הילדים שלך

במיוחד בתקופה זו, הילדים נושאים אלייך עיניים. גם אם לא נראה לך. גם אם יש לך בבית את המתבגר המנוכר ביותר, כנראה הוא צופה אלייך כשאת מסובבת את הגב, ומתבונן ולומד איך את נוהגת ומגיבה ומי את בסיטואציה הזאת. הילדים שלנו כל הזמן בלמידה. פרונטלית.  פנים מול פנים, לא בזום. לומדים מאיתנו איך לנהוג בתקופת חוסר ביטחון. לומדים בלייב איך מתמודדים. האם תרצי להיות המנטורית שלהם?

להתחבר מחדש למשאבים 

כשיש חוסר וודאות לגבי נסיבות חיצוניות, מה שיחזיק אותנו זה אותו חיבור למקורות הביטחון בתוכנו. כשהכל בחוץ מבלבל וחסר בהירות כשאי אפשר לסמוך על משהו או מישהו שיגיד או יוביל, חייבים להתחבר פנימה. בתוך תוכך יש לך את כל מה שאת זקוקה לו כאמא.

בסדרת הסרטונים, נתחבר מחדש למשאבים שלנו כאימהות. ניזכר במה שכבר יש. נתחזק בעקרונות שיאפשרו לנו להיות במיטבנו כאימהות. להיות עבור ילדינו אותו מגדלור שמאיר כשיש סערה מסביב.

אני מזמינה אותך להירשם כבר עכשיו לסדרה בנושא אימהות מיטיבה, שתיקח אותך עוד צעד במסע המאתגר הזה שנקרא הורות. שתעזור לך להעביר את הפוקוס למה שבאמת יקדם אותך ולקבל את הסמכות שלך ממקור פנימי ולא מתלות בילד.

?למה דווקא עכשיו

לעיתות של משבר ומצוקה, יש השפעה גדולה יותר על האישיות והזהות של ילדינו, לעומת זמנים רגילים.

חוויות וזכרונות מתקופות כאלו נחווים כמשמעותיים יותר והם נצרבים בתודעה ואף משפיעים על האישיות בצורה גדולה יותר, אצל ילדים מטבע הדברים התהליך הזה משמעותי פי כמה מאשר במבוגרים.

אמא ששולטת בעצמה

אמא שמחוברת למשאבים שלה

אמא נוכחת

אמא מנהיגה

במחיר של 69 ש"ח בלבד! 

הוד בקליניקה11 (1).jpg

אמרו על הלימוד איתי:

"זו מעין תנועה של חיים בחיוך. של אמון גדול בטוב. במציאות. ביופי של החיים, באלסטיות של החיים, ביציאה מהגבולות שמצמצמים אותנו. זה מעניק חיות מפעימה! פשוט מרענן את החיים. מציף את הטוב והמתיקות שבעולם המרתק של הקב"ה יחד איתנו."

שרה יעל ברויאר

"הנושאים שהעלית, הדוגמאות מהשטח, עם הסיפורים האישיים שמורידים לעולם המעשה, מאוד קנו אותי. פתחו לי עולם חדש שלא הכרתי"

אורית

"את נותנת שפע של ידע ממש כמו מעיין נובע!"

מיכל עוזרי

"הרגשתי שהתחברתי אליך מיידית - כמו אהבה ממבט ראשון. את מקרינה כ"כ הרבה טוב ומתיקות, בלי פוזות. מגישה לנו מתנות לחיים, בפשטות והרבה אהבה, קחו ותלמדו, קחו ותהנו.

שיעורים מרתקים, מקצועיים ונוגעים בעומק נפשנו."

מירב בן הרוש